KALYMNOS – episode 2

אוקי אז כנראה שלחץ זמן, מעברים, טיסות, מעט אוכל ומעט שינה לא עוזרים לגופו ומוחו של הספורטאי , 
ומיד אחרי יומים של טיפוס בקלימנוס חטפתי שפעת עצבנית, וככה נראו החמישה ימים הבאים להתחבר עם המיטה והפוך זה הכי רחוק שהגעתילמזלי הגיע לאי חברים טובים וככה היה  נחמד יותר לבלות את חג המצות 

מימין לשמאל עם כיוון השעון-דורית,וובה,דוקטור,אריה,שגיא,שרון ורמי.

זניה פפיר בהחלט קרניבור  carnivore 7c 
שרון אנגלסמן בפעולה dike 7a

האמת שהופתעתי מקלימנוס, תמיד דימינתי את הסקטורים כענקיים, שלילים עם מלא נטיפים, ומסתבר שרק הגראנד גרוטה היא כזו, ורוב הטיפוס הוא ורטיקלי, וטכני.
מסלולים סביב 7B יש בשפע בעוד שמסלולים קשים יש מעט והם מפוזרים בודדים בכול סקטור .

טלנדוס האי המצולם בעולם, עליו לא טיפסתי למרות שאומרים שיש מסלולים טובים, האמת שמבחינתי אם מישהו היה מזיז אותו קצת והיה יכולים לראות את האופק זה היה יותר נחמד….


בתוך חמישת ימי השפעת, הגיע עלינו לטובה גם ליל הסדר, ובתוך ישראלים הדוקים אשר שומרים על המסורת היהודית גם בגולה החלטנו לעשות סדר כהלכתו.

הצייד! יבגני!

לזכר קריעת ים סוף?

שנהיה לראש ולא לזנב, לא ככה?סוף סוף אחרי שבוע משופע כמו בספרים, אני מרגיש יותר טוב, אומנם נשארו רק מעט ימים לטפס ואת רוב הימים ניצלתי למנוחה, עדיין בימים האחרונים הצלחתי לטפס קצת ולראות את המקום.


מכיוון שהגראנד גרוטה הכי קרובה למלון(עדיין לא מאמין שאני לא באוהל) שלי החלטתי לא להתרחק וללכת לטפס שם, האמת שהיא הכי מתאימה לסגנון שלי, מסלולים ארוכים מאוד על טופות.


לקראת סוף היום החלטתי לנסות מסלול בOS שנקרא +super priapos 8a 
המסלול 55 מטר אורכו פיץ ראשון של 7C ואז extension של עוד 15 מטר , 
הרפתקה ענקית ביער טופות, הקרוקס מגיע בסוף שאתה עייף, תשוש, רעב ובמקרה שלי גם מת להשתין, למזלי בקרוקס הצלחתי לדבוק במיקרו קרימפ אחיזה לפני הסוף ולצאת בצעד דינמי נואש לUNDERCLING  שממנו ידעתי שכבר לא אפול עד התחנה.

grande grotta style

ביום הבא שהלכנו לטפס, הלכנו לסקטור שנקרא JURASSIC PARK.
סקטור מעולה, עם המון מסלולים טובים באורך בינוני של עד 30 מטר, הליכה קצת ארוכה אבל שווה כול רגע, כול מסלול שטיפסנו שם היה טוב ,
בין המסלולים המומלצים שם:
 carnivore 7c, dike 7a, fossil wall 6c, neolithic line 7c

carnivore-7c

במרכז המערה ישנו מסלול מעולה שנקרא rendez with platon 8b 
המסלול עובר כולו במרכז המערה ברובו יש אחיזות טובות, פשוט רחוקות מאוד אחת מהשניה ויש יציאה טריקית מהתקרה, לקיר הראשי.
התנאים בקלימנוס כרגע לא לטובת המטפסים וגם מסלול זה היה רטוב כמו כול השאר אבל בכול זאת החלטתי להשקיע בו מעט זמן, וחיברתי אותו בסוף בגשם שוטף. 
הנה תמונות שצילמה דורית דורון אותי מטפס את המסלול.
rendez with platon  8b 

לצערי אני לא המושבת היחידי בקירבנו ואני מאחל החלמה מלאה לוובה שאיך שהוא הצליח להרדים את האגודל שלו, ולצערנו לא ממש יכול לטפס, ןמבקש מהאגודל שלו מאוד יפה להתעורר עוד כמה ימים .

SOS טיפול חירום להחלמה עיצבית – מקווה במהרהזהו בינתים, עוד שלושה ימי טיפוס, נראה מה יהיה, מוזמנים להשאיר הערות פה או בפייס בוק .

Comments

comments

One thought on “KALYMNOS – episode 2”

  1. אהבתי דווקא נראה שיש שם מסלולים ממש מגניבים כל הכבוד על האסנטים המטורפים, כבוד!!! ותחזרו בשלום
    מוטיטו

love to hear from you